Outsourcing zespołu IT

Zatrudnij topowych ekspertów IT z Applovera

Applover Team Rental
jan kamiński, co-founder & head of sales at applover

Jan

Co-Founder & Head of Sales

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi programiści pracowali dla:

q5
foodsi
steppie
labplus
gapless
slock.it

Applover Team Rental

Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem zespołu programistów dla swojego projektu, to jesteś we właściwym miejscu. 

Dzięki naszemu doświadczeniu nie może być to łatwiejsze i bardziej niezawodne.

Aby dopasować programistów do Twojego projektu, wykorzystujemy algorytm uczenia maszynowego. Pracujemy głównie z naszymi pracownikami, ale także z bazą sprawdzonych programistów. Wszyscy kandydaci, których oferujemy są starannie wyselekcjonowani i zweryfikowani w komercyjnych projektach. Wstępnie sprawdzamy każdego programistę – stworzyliśmy mapowanie umiejętności miękkich i testy umiejętności technicznych z udziałem profesjonalistów z wielu uniwersytetów.

Nasi eksperci techniczni uzupełnią Twój zespół, pomogą Ci przezwyciężyć ewentualne braki w kompetencjach i przyspieszą proces rozwoju, tak aby Twój produkt cyfrowy został wydany bez błędów i w najnowszej technologii. Dzielenie się know-how i wymiana doświadczeń jest jedną z podstawowych wartości we współpracy z naszymi klientami. Kontrola nad projektem należy do Ciebie. To Ty jesteś odpowiedzialny za podział zadań pomiędzy członków zespołu Applover. Dodając nasz zestaw umiejętności do istniejącego zespołu, możesz budować i skalować swój biznes jeszcze szybciej i efektywniej. Na czas i w granicach budżetu.

Outsourcing IT - znamy go na wylot

Choć rozszerzanie zespołu ma wiele potencjalnych korzyści, istnieje również ryzyko, które należy uwzględnić, zanim nam coś powierzysz. Rozumiemy wątpliwości, potrzeby i obawy, które możesz mieć w związku z rozszerzaniem zespołu IT. Pozwól nam pokazać, że naprawdę mamy na uwadze Twój najlepszy interes.

Jakie są najczęstsze zagrożenia związane z outsourcingiem rozwoju oprogramowania?

  • Problemy z komunikacją
  • Niedopasowanie kulturowe
  • Wiedza specjalistyczna i utrzymanie pracowników
  • Brak przejrzystości ci kontroli nad projektem
  • Brak prawdziwego zrozumienia biznesu klienta
  • Problemy z jakością i wydajnością
team rental applover outsourcing

Jak Applover może zaradzić tym zagrożeniom?

Wielu z naszych klientów miało podobne obawy dotyczące outsourcingu IT. Wiemy, że nie istnieje idealne rozwiązanie, ale jesteśmy przekonani, że dzięki odpowiedniemu zespołowi, sprawdzonemu procesowi i wieloletniemu doświadczeniu możemy pokazać, że Twoje potrzeby są dla nas priorytetem. Ze względu na to, że często dzieli nas fizyczna odległość, rozumiemy, że w głowach naszych potencjalnych partnerów biznesowych pojawiają się specyficzne obiekcje. My chcemy te problemy zamienić w szanse.

Rozwiązywanie problemów komunikacyjnych

Poczucie braku kontroli nad komunikacją ze zdalnym zespołem jest częstym problemem. W rzeczywistości nie jest to bariera, o ile jest odpowiednio zarządzana. Dzięki latom współpracy z różnymi typami klientów wypracowaliśmy wiele narzędzi, rozwiązań i procesów komunikacyjnych, które okazały się skuteczne. Przy okazji nie musisz być bardzo techniczny ani rozumieć technologicznych definicji – dobierzemy odpowiedni język i wyjaśnimy wszystko, jeśli zajdzie taka potrzeba.

team rental applover outsourcing

Dopasowanie kulturowe

Dzięki połączeniu naszego algorytmu uczenia maszynowego z doświadczeniem naszych rekruterów, jesteśmy w stanie znaleźć programistów, którzy będą nie tylko technicznie wykwalifikowani, ale również spójni z kulturą Twojej firmy. Wierzymy, że ludzie i firmy o podobnych wartościach zawsze przynoszą wymierne korzyści. Naszą pracę traktujemy przede wszystkim jako przyjemność i możliwość rozwoju, a nie tylko jako sposób na zarabianie pieniędzy.

Dzielenie się know-how i mniejsza rotacja pracowników

Nasz zespół chętnie poszerzy zarówno Twoje kompetencje, jak również swoje własne – poprzez wymianę wiedzy, pomysłów i doświadczeń z Twoimi. Ciągły rozwój każdego z nas i wzmocnione poczucie przynależności owocuje niską rotacją pracowników.

team rental applover outsourcing

Przejrzystość i kontrola nad projektem

Brak kontroli nad projektem może być pozytywnym aspektem, jeśli masz pewność, że jesteś w dobrych rękach i ufasz swojemu partnerowi biznesowemu. Daje Ci to przestrzeń do zajęcia się innymi ważnymi sprawami i szybszego skalowania biznesu. Dzięki naszemu przejrzystemu procesowi od samego początku nie będziesz musiał poświęcać mu wiele czasu na projekt – dla Twojego spokoju ducha bierzemy pełną odpowiedzialność.

Prawdziwe zrozumienie Twojego biznesu

Nasze podejście do biznesu jest zawsze relacyjne i subiektywne, i stosujemy je do każdego klienta. Dlatego w projekty wchodzimy ze świeżym spojrzeniem i dozą ciekawości – starając się dogłębnie zrozumieć specyfikę projektu, branży i każdego klienta z osobna.

team rental applover outsourcing

Jakość i wydajność

Wierzymy, że jakość zawsze ma pierwszeństwo przed ilością. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na europejskim poziomie. Liczne udane projekty, zadowoleni klienci i zmotywowani pracownicy są owocem naszego profesjonalnego podejścia do biznesu. Jednak to opinie naszych klientów o firmie na Clutch są najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług.

Rozwiązanie problemu niepewności wśród pracowników

Wiemy, że Twoi pracownicy mogą czuć się nieco niepewnie, jeśli chodzi o współpracę z zewnętrznym zespołem znajdującym się w innym kraju lub nawet w innej części świata. My również wierzymy, że to nie jest przeszkoda. Dzięki połączeniu świetnej organizacji, sprawnej komunikacji i dopasowania kulturowego, wszystko działa płynnie pomimo odległości. Poza tym, choć staramy się zrozumieć Twój biznes od podszewki i naprawdę angażujemy się w projekty, nie traktujemy ich jako naszej własności – wciąż pozostajemy Twoimi pomocnymi gośćmi.

Jak to działa?

Twoi nowi programiści będą pracować w naszej siedzibie we Wrocławiu. Zapewniamy wszystkim naszym ekspertom technicznym niezbędne narzędzia i sprzęt, aby mogli skupić się na Twoim produkcie cyfrowym i niczym innym. Zawsze możesz komunikować się z każdym za pomocą wybranego komunikatora – Slack, Google Meet, mail, telefon czy wiele innych w zależności od Twoich preferencji. Zawsze będziesz wiedział, którzy programiści Applover pracują nad Twoim projektem, dzięki narzędziom do zarządzania projektami, których używamy (Jira, Trello, Asana, itp.). Wszyscy nasi programiści są bardzo responsywni i biegle posługują się językiem angielskim i polskim.

Idealne dopasowanie

Oszczędź swój czas i pozwól nam zająć się dopasowaniem kandydatów. Sprawdzimy umiejętności miękkie i upewnimy się, że programiści pasują do kultury organizacyjnej Twojej firmy.

14-day trial

14 dni okresu próbnego

Współpraca z każdym programistą rozpoczyna się od 14-dniowego okresu próbnego.

Transparent process

Przejrzysty proces

Dzięki naszemu ustalonemu procesowi wszystko przebiega gładko i sprawnie.

Account management

Obsługa klienta

Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez cały proces i upewnią się, że jesteś zadowolony z pracy naszych programistów.

Professional advisory services

Profesjonalne usługi doradcze

Korzystając z naszych usług outsourcingowych, możesz liczyć na to, że nasi eksperci techniczni zaproponują rozwiązania i zaangażują się w rozwój Twojego produktu.

Equipment and workplace support

Sprzęt i wsparcie w miejscu pracy

Nie martw się – zespół może pracować zdalnie, w Twoim miejscu pracy lub na miejscu w naszym biurze.

WYNAJĘCIE ZESPOŁÓW

Proces powiększania personelu IT

Przejrzysty proces, łatwość komunikacji i profesjonalizm – to jest to, na co możesz liczyć. Zobacz, jak działa proces zatrudnienia zespołu w Apploverze.

Requirements analysis

Analiza wymagań

Chcemy dogłębnie zrozumieć Twoje potrzeby i pomysły, dlatego pierwszym krokiem naszej współpracy jest zebranie Twoich wymagań odnośnie zespołu i poszczególnych programistów, a następnie przeprowadzenie ich analizy.
Let’s meet

Spotkajmy się

Jeden z naszych specjalistów skontaktuje się z Tobą, abyśmy mogli się lepiej poznać. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, o co chodzi w Twoim projekcie i poczuć ten klimat.
Get the perfect match

Znajdź idealne dopasowanie

Gdy zbierzemy wszystkie Twoje wymagania, przedstawimy Ci idealnie dobrany zespół i zaproponujemy najlepsze rezultaty.
Meet your team

Poznaj swój zespół

Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest dobra atmosfera i jasna komunikacja między obiema stronami. Pozwól nam zorganizować pierwsze spotkanie z Twoim nowym zespołem. W razie potrzeby zadbamy o wszystkie trudne obejścia.
Let the work begin

Niech rozpocznie się praca!

Kiedy zespół jest już skompletowany, możesz natychmiast rozpocząć pracę nad projektem. Cały czas są oni prowadzeni przez naszych Account Managerów, którzy dbają o to, aby proces rozwoju przebiegał jak najsprawniej. Zobaczysz.

Technologia dopasowana do Twoich potrzeb

Applover Team Rental

Zawsze wybieramy najbardziej odpowiedni “stack” technologiczny dla wymagań Twojego projektu. Bazujemy na różnych językach programowania. Oferujemy back-end development w C++, Clojure, Django, Go, Elixir, Java, Lisp, Node JS, PHP, Python, Ruby on Rails, Rust i Scala. Do tworzenia front-endów najczęściej używaliśmy Angular, JavaScript, React, React Native, TypeScript, Vue.js oraz WordPress. Często korzystamy z gotowych systemów zarządzania treścią, takich jak WordPress, a także nowoczesnych frameworków Pythona React.js i Django. 

Jeśli chodzi o rozwój aplikacji mobilnych na Androida i iOS, programiści Applovera używają Kotlin, Swift, Objective-C, a także Flutter. Ponadto, dzięki naszej rozbudowanej bazie programistów, możemy zaoferować Ci każdą technologię, której potrzebujesz, nawet jeśli nie widzisz jej powyżej. Wizualne makiety projektów tworzymy przy użyciu Adobe XD lub Figmy. Nasi UX/UI designerzy biegle posługują się również Muralem, który wykorzystujemy do współpracy zdalnej i prowadzenia warsztatów online z naszymi klientami.

NASZE ZDOLNOŚCI TECHNOLOGICZNE

Jak widzisz, nasi najlepsi eksperci techniczni naprawdę mają wszystko pod kontrolą.

Vue

Vue.js

Swift

Swift

Ruby-on-Rails

Ruby on Rails

React-Native

React Native

Python

Python

Kotlin

Kotlin

JavaScript

JavaScript

Flutter

Flutter

Node.js

Node.js

Nie widzisz technologii, której potrzebujesz?

Nie martw się, możemy ją dla Ciebie zorganizować! Wystarczy się z nami skontaktować!

Porozmawiajmy
Vue

Vue.js

Swift

Swift

Ruby-on-Rails

Ruby on Rails

React-Native

React Native

Python

Python

Kotlin

Kotlin

JavaScript

JavaScript

Flutter

Flutter

Node.js

Node.js

Chcesz mieć swój idealny zespół programistów?

Applover Team Rental

My nie tylko dostarczamy Ci najlepszych programistów do pracy nad projektem. Za każdym razem za kulisami kryje się nasza wiedza, nasze wspólne doświadczenia i spostrzeżenia, które zbieraliśmy przez lata. Dzięki opracowanemu algorytmowi uczenia maszynowego, możemy również dopasować najlepszy zespół programistów do każdego projektu. Nasze unikalne narzędzie, Bench, sprawia, że jest to niezwykle proste i dostarcza naszym klientom najlepsze rekomendacje programistów. Możesz przeczytać więcej o Benchu od Applovera i procesie dopasowania tutaj.

Co mówią o nas klienci?

Współpraca z Apploverem była jedną z naszych najlepszych decyzji biznesowych. Oni nie tylko rozumieją Twoje potrzeby, ale są gotowi zaangażować się jako prawdziwi partnerzy i dodać do Twojego produktu wielką wartość.

Współpraca z Apploverem była jedną z naszych najlepszych decyzji biznesowych. Oni nie tylko rozumieją Twoje potrzeby, ale są gotowi zaangażować się jako prawdziwi partnerzy i dodać do Twojego produktu wielką wartość. To wysoki poziom dla powiększenia zespołu.

Joanna Filipek, CEO IYOGA LLC

Prezeska IYOGA LLC

Ich młodość i entuzjazm były wyjątkowe, ale to komunikacja była prawdziwą atrakcją. Branżowe publikacje doceniły aplikację, a klienci są z niej w pełni zadowoleni. Applover nawiązał płynną współpracę, stawiając na responsywność i spójność komunikacji.

Ich młodość i entuzjazm były wyjątkowe, ale to komunikacja była prawdziwą atrakcją. Branżowe publikacje doceniły aplikację, a klienci są z niej w pełni zadowoleni. Applover nawiązał płynną współpracę, stawiając na responsywność i spójność komunikacji. Klienci mogą oczekiwać pełnego motywacji partnera, który jest chętny do dostarczania jakości dla swoich klientów

Anis Nasr, Amino Founder & CEO

Założyciel & Prezes Amino

Nasza współpraca przebiegała naprawdę gładko i była dobrze zorganizowana. Zespół Applover był bardzo komunikatywny i zagłębił się w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt.

Nasza współpraca przebiegała naprawdę gładko i była dobrze zorganizowana. Zespół Applover był bardzo komunikatywny i zagłębił się w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt. Mogę szczerze polecić ich usługi rozwoju oprogramowania każdemu, kto szuka niezawodnego partnera IT.

Andre Schell, CEO Market Supply

Prezes Market Supply

jan kamiński, co-founder & head of sales at applover

Jan

Co-Founder & Head of Sales

KONTAKT

Zatrudnij topowych ekspertów gotowych do rozwoju Twojego biznesu.