Tworzenie aplikacji iOS

Każdego roku na rynku pojawia się coraz więcej aplikacji na iOS, bez których niełatwo wyobrazić sobie codzienne życie.

Featured-image_iOS
Featured-image_iOS

Jednak wiele z nich nadal znika z App Store ze względu na niską wydajność i małe zainteresowanie ze strony użytkowników. Aby uniknąć takiej sytuacji, twórcy aplikacji powinni skupić się na badaniu rynku, użyteczności aplikacji na iOS oraz tworzeniu wysokiej jakości aplikacji na iPhone’a.

PROJEKTY

Sprawdź nasze case studies

amino

Amino

Training made simple. Book your personal trainer anywhere anytime.

lab plus

Labplus

LabPlus provides a simple way to schedule and pay for desired medical test in your home town.

steppie

Steppie

Insurance policy app that rewards users for healthy behaviors such as walking, running, and cycling.

iOS development

Aplikacja iOS – najbardziej opłacalna aplikacja mobilna

Trudno nie zauważyć, że tworzenie aplikacji na iOS z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak dlatego, że użytkownicy App Store, w przeciwieństwie do osób korzystających z innych platform, często decydują się na korzystanie z płatnych aplikacji. Dowodem na to może być fakt, że aż jedna czwarta aplikacji na iOS w App Store przynosi swoim pomysłodawcom zysk w wysokości 5 tysięcy dolarów miesięcznie.

iOS development

Tworzenie aplikacji na iPhone

Aby osiągnąć pożądane rezultaty, konieczne jest odpowiednie podejście do tworzenia aplikacji na iOS. Tworzenie aplikacji mobilnych odbywa się przy udziale programistów aplikacji na iPhone, project managerów i projektantów. Tylko w takiej konfiguracji, przy dogłębnej analizie założeń projektu, przejściu przez proces warsztatowy oraz dokładnym zrozumieniu celów pomysłodawców, projekt ma szansę na powodzenie. Do tworzenia aplikacji na iOS należy podchodzić podobnie jak do tworzenia stron internetowych, gdzie twórcy stron traktują je jako wizytówkę swojego biznesu. Z taką samą uwagą należy traktować proces tworzenia aplikacji na iPhone.

iOS development

Ile kosztuje stworzenie aplikacji na iOS?

Niestety trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Ostateczny koszt aplikacji zależy od ilości i stopnia zaawansowania funkcjonalności zaimplementowanych w aplikacji czy jej logiki. W przypadku tworzenia aplikacji na iPhone, kwoty końcowe wahają się zazwyczaj pomiędzy 15.000 a 20.000 euro. W przypadku, gdy twórcy aplikacji planują opublikować ją na więcej niż jednej platformie, ostateczny koszt będzie wyższy.

iOS development

Firmy zajmujące się tworzeniem aplikacji

Wiele agencji oferuje swoim klientom tworzenie aplikacji na system iOS. Wybierając jedną z najlepszych firm zajmujących się tworzeniem aplikacji, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Są to między innymi doświadczenie w realizacji podobnych projektów, recenzje pozostawione przez dotychczasowych klientów, a w przypadku współpracy zdalnej – informacje o tym, jak twórcy aplikacji na iPhone radzą sobie, gdy bezpośrednie spotkania z klientem i zespołem nie są możliwe. Nawiązując współpracę z zespołem, który może pochwalić się pracą z programistami o imponującym doświadczeniu w wybranym języku programowania, zakończenie projektu sukcesem znacznie wzrasta.

iOS development

Usługi tworzenia aplikacji

Oprócz samego kodowania aplikacji, w skład “app developmentu” wchodzi również analiza otoczenia rynkowego, w którym przyszły produkt ma się znaleźć, poznanie celów i założeń biznesowych projektu, proces warsztatowy, projektowanie UX i UI aplikacji, a na koniec wspomniany wcześniej development. Wybierając firmy zajmujące się tworzeniem aplikacji, podobnie jak w przypadku wyboru firm specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych, warto zwrócić uwagę na to, czy brany przez nas pod uwagę partner biznesowy rzetelnie podchodzi do każdego z tych etapów.

iOS development

Trendy w tworzeniu aplikacji

Do niekwestionowanych trendów w tworzeniu aplikacji należą:

  • transformacja poprzez AR i VR.
  • uczenie maszynowe, 
  • integracja w chmurze,
  • poprawa bezpieczeństwa aplikacji,
  • integracja z Internetem Rzeczy (IoT).

Czy tworzenie aplikacji na iOS jest opłacalne?

W kontekście biznesowym jak najbardziej tak. To właśnie przedsiębiorcy, którzy decydują się na rozwój iOS generują najwyższe przychody w branży. Aplikacje na iOS są popularne na całym świecie i charakteryzują się wysokim UX docenianym przez szerokie grono użytkowników.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pasja jest kluczową siłą, która napędza nasz sukces.

Porozmawiajmy