Usługi

Topowi eksperci IT, indywidualne talenty lub w pełni operacyjny zespół do budowania i rozwijania Twojego biznesu. Lubimy wyzwania. Niezależnie od platformy docelowej, technologii czy wielkości projektu, jesteśmy tu po to, by zapewnić rozwój Twojego produktu.

Our rating on
Clutch
Star Star Star Star Star

Wysokiej jakości usługi programistyczne dopasowane do Twoich potrzeb

01 Rozwój oprogramowania

Wdrażamy w pełni operacyjne zespoły programistów. Niezależnie od docelowej platformy, technologii czy wielkości projektu, jesteśmy tu po to, by zapewnić rozwój Twojego produktu i biznesu.

02 Projektowanie produktu

Pewność, że Twoje produkty wyglądają przyciągająco, to podstawa rozwoju Twojej firmy. Nasi eksperci projektują piękne strony internetowe i aplikacje dla marek na całym świecie, we wszystkich branżach, z najwyższą starannością, z uwzględnieniem zasad UX/UI i najbardziej odpowiednich trendów.

03 Doradztwo

Dobry kod to tylko połowa sukcesu dla cyfrowego produktu. Zajmiemy się każdym aspektem budowania Twojego produktu, od badań na wczesnym etapie po strategię wejścia na rynek.

NASZE PODEJŚCIE

Pomożemy Ci szybko rozwinąć biznes dzięki skutecznym, utalentowanym programistom, którzy dołączą do Twojego wewnętrznego zespołu, pracując zdalnie z naszej siedziby.

Applover Team Rental

Wynajęcie zespołu

Z naszymi najlepszymi ekspertami technicznymi możemy oszacować Twój projekt, przeprowadzić warsztaty technologiczne dla Twojego zespołu i ostatecznie zbudować produkt od podstaw – w wyznaczonym terminie. Oferujemy Ci zarządzanie projektem na naszej stronie, abyś mógł skupić się na tym, co najważniejsze: na swoim biznesie. Dzięki naszemu sprawdzonemu procesowi wszystko pójdzie gładko. Będziesz wiedział nad czym pracujemy na każdym etapie projektu, a nasz kierownik projektu będzie informował Cię na bieżąco o najważniejszych aspektach.

Dowiedz się więcej
Applover Team Building A Project

Tworzenie projektu od podstaw

Z naszymi doświadczonymi ekspertami technicznymi możemy pomóc Ci w zbudowaniu Twojego cyfrowego produktu od podstaw lub wspomóc trwający proces, aby zdążyć przed terminem. Z naszą wykwalifikowaną kadrą, wiemy, że wszystko zostanie opracowane perfekcyjnie. Zarządzanie projektem jest po Twojej stronie, ale my zawsze służymy pomocą. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

All services

Our knowledge is your power

Co mówią o nas klienci?

Jakość warsztatów zaowocowała niezwykłym rozwojem oprogramowania. Jestem naprawdę zadowolony z naszej współpracy z Apploverem, wnikliwe spojrzenie na nasze potrzeby było największą zaletą.

Jakość warsztatów zaowocowała niezwykłym rozwojem oprogramowania. Jestem naprawdę zadowolony z naszej współpracy z Apploverem, wnikliwe spojrzenie na nasze potrzeby było największą zaletą.

Jag Chandi, cadi59, testimonial for applover

Jag Chandi

Dyrektor technologiczny Cadi59

Nasza współpraca przebiegała naprawdę gładko i była dobrze zorganizowana. Zespół Applover był bardzo komunikatywny i zagłębił się w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt.

Nasza współpraca przebiegała naprawdę gładko i była dobrze zorganizowana. Zespół Applover był bardzo komunikatywny i zagłębił się w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt. Mogę szczerze polecić ich usługi rozwoju oprogramowania każdemu, kto szuka niezawodnego partnera IT.

Andre Schell, CEO Market Supply

Andre Schell

Prezes Market Supply

Ich młodość i entuzjazm były wyjątkowe, ale to komunikacja była prawdziwą atrakcją. Branżowe publikacje doceniły aplikację, a klienci są z niej w pełni zadowoleni. Applover nawiązał płynną współpracę, stawiając na responsywność i spójność komunikacji.

Ich młodość i entuzjazm były wyjątkowe, ale to komunikacja była prawdziwą atrakcją. Branżowe publikacje doceniły aplikację, a klienci są z niej w pełni zadowoleni. Applover nawiązał płynną współpracę, stawiając na responsywność i spójność komunikacji. Klienci mogą oczekiwać pełnego motywacji partnera, który jest chętny do dostarczania jakości dla swoich klientów

Anis Nasr, Amino Founder & CEO

Anis Nasr

Założyciel & Prezes Amino

Profesjonalizm, terminowość i szacowany budżet – to kilka cech, które opisują naszą współpracę z Applover. Zespół był bardzo komunikatywny i głęboko wnikał w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt.

Profesjonalizm, terminowość i szacowany budżet – to kilka cech, które opisują naszą współpracę z Applover. Zespół był bardzo komunikatywny i głęboko wnikał w nasze specyficzne wymagania, aby dostarczyć dobrze zaprojektowany produkt. Gorąco polecam ich usługi tworzenia oprogramowania na zamówienie tym wszystkim, którzy szukają zaufanego partnera IT.

Leszek Masłowski, Co-Founder Outfilm

Leszek Masłowski

Współzałożyciel Outfilm

Dostarczyli wysokiej jakości projekt na czas i sprawili, że współpraca przebiegała szybko i profesjonalnie. Kontynuujemy swoją udaną współpracę z Apploverem, tworząc spójny UX & UI redesign naszej aplikacji oraz nowy projekt naszej strony internetowej.

Dostarczyli wysokiej jakości projekt na czas i sprawili, że współpraca przebiegała szybko i profesjonalnie. Kontynuujemy swoją udaną współpracę z Apploverem, tworząc spójny UX & UI redesign naszej aplikacji oraz nowy projekt naszej strony internetowej. Komunikacja z zespołem była prawdziwym wyróżnikiem ich podejścia i zaangażowania, i bardzo to doceniam.

mateusz, ceo of rating captain, applover services review

Mateusz Piwnicki

Prezes Rating Captain

Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej, możemy skutecznie promować zdrowy styl życia wśród użytkowników i zachęcać kolejne firmy do przyłączenia się do naszego biznesu. Zespół Applover był zaangażowany, pomocny i wysoce profesjonalny.

Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej, możemy skutecznie promować zdrowy styl życia wśród użytkowników i zachęcać kolejne firmy do przyłączenia się do naszego biznesu. Zespół Applover był zaangażowany, pomocny i wysoce profesjonalny. Nasza współpraca zakończyła się sukcesem i z przyjemnością mogę polecić ich jako zaufanego partnera technologicznego.

Bartłomiej Papierzyński, CEO Steppie

Bartłomiej Papierzyński

Prezes Steppie

Szukaliśmy wiarygodnego partnera w tworzeniu oprogramowania i byliśmy naprawdę szczęśliwi, że znaleźliśmy Applover. Są profesjonalni, bardzo zaangażowani i komunikatywni.

Szukaliśmy wiarygodnego partnera w tworzeniu oprogramowania i byliśmy naprawdę szczęśliwi, że znaleźliśmy Applover. Są profesjonalni, bardzo zaangażowani i komunikatywni. Ich pomoc jest nieoceniona i mogę polecić Applover każdemu, kto potrzebuje zaufanej firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania.

michał wachnowski, account manager

Michał Wachnowski

Account Manager w Cukier, kreatywnej grupie digitalowej

Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej, możemy skutecznie pomagać międzynarodowym studentom i dostarczać im najbardziej kluczowych informacji. Zespół Applover dostarczył produkt efektywnie, w ramach budżetu.

Dzięki naszej nowej aplikacji mobilnej, możemy skutecznie pomagać międzynarodowym studentom i dostarczać im najbardziej kluczowych informacji. Zespół Applover dostarczył produkt efektywnie, w ramach budżetu. Byli zaangażowani, pomocni i wysoce profesjonalni, dlatego z przyjemnością mogę ich polecić jako zaufanego partnera technologicznego.

Uniwersytet Wrocławski testimonial